ads

21 Ara 2011

Rüya Yorumları - C Harfi ile Başlayanlar

CADDE: Rüyada geniş bir caddede neşeli olarak görünmek, her engeli şı üzüntülerinizden kurtulacağınıza, sıhhatli bir hayat süreceğinize,

Caddede yürürken bir engele maruz kalmak, hayatınızda kısa süreli engeller çıkacağına, hayatınızda sürprizlerle karşılaşacağınıza,

İki tarafı ağaçlıklı bir caddede yürümek, yakınlarınızdan yardım görerek yüksek mevkilere erişeceğinize işarettir.

CADI: Rüyada cadı görmek uzun bir ömre işaret eder, ayrıca yaşlı bir dostunuzdan yardım göreceğinize de işaret edebilir.

CAM: Rüyada cam ve camdan yapılmış eşyalar görmek çok karlı işlere girişeceğinize ve bahtınızın açılarak nişanlanıp evleneceğinize işarettir.

CAMEKAN: Rüyada camekan görmek bir mirasa konacağınıza ve tahsil edilmeyen bir eski alacağına işarettir.

CAN ÇEKİŞMEK: Rüyada kendinizi can çekişirken görmek, uzun ve sıhhatli bir ömür süreğinize,

Çocuğunuzu can çekişirken görmek çok sevinçli bir haber alacağınıza veya genç bir dostunuzdan büyük bir iyilik görerek karlı işlere atılacağınıza işarettir.Bir hayvanı can çekişirken görmek, yüksek mevkilere ulaşacağınıza ve hayırlı bir evlada kavuşacağınıza işarettir.

CANİ: Rüyada cani görmek, bir cani ile karşılaşmak, sevindirici güzel bir haber alacağınıza işarettir.

CAN YAKMAK: Rüyada bir kimsenin canını yaktığınızı görmek o kişinin iyiliğini göreceğinize işarettir.

Canınızın yandığını görmek ekseriyetle olduğu gibi bir acı haberin size önceden malum olduğunu delil sayılır.

CARİYE: Rüyada beyaz ırka sahip bir cariye satın aldığınızı görmek, şu sıralar girişeceğiniz ticari işlerden büyük karlar elde edeceğinize işarettir.

Siyah ırka mensup bir cariyeniz bulunduğunu görmek üzüntülerini atarak feraha kavuşacağınıza veya resmi bir işinizin olumlu sonuçlanacağına işarettir.

CEHENNEM: Rüyada cehenneme girdiğinizi görmek kötü yollara saparak kolay kolay doğru yolu bulamayacağınıza işarettir.

CEMRE: Yaz müjdecisi olan cemrelerden birini rüyanızda görürseniz, ani haberle çok sevineceğinize geleceğiniz için endişeleneceğiniz bir durum kalmadığına, çok mutlu günlere kavuşacağınıza, bazı dileklerinizin üç gün gibi kısa bir sürede gerçekleşeceğine işarettir.

CENNET: Rüyada cennette bulunduğunuzu görmek dünyada gayet rahat ve mesut bir hayat süreceğinize ve dileklerinize kavuşacağınıza işarettir.

CEP: Rüyada dolu veya boş cep görmek, bu günlerde başınızdan bir hırsızlık olayı geçeceğine kendinizi iyi korumanız gerektiğine işaret eder.

CEPHANE: Rüyada cephane görmek büyük bir masraf yapacağınıza, bu yüzden maddi sıkıntıya düşeceğinize işaret eder.

CEPHE: Rüyada bir savaş cephesine yollandığınızı görmek, iş ve aşk hayatınızda bir çok zorluklarla karşılaşıp zorlanacağınıza işaret eder.

CESET: Rüyada ceset görmek sıkıntı içinde bulunan bir akrabanızın yanınıza geleceğine  veya muhtaç bir kimseyi barındıracağınıza işaret eder.

CETVEL: Rüyada cetvel görmek, iş hayatınızın bozulacağına, düşünceler içinde kalacağınıza, işlerinizi bir an evvel düzenlemeniz gerektiğine işaret eder.

CEVİZ: Rüyada ceviz yemek ufak tefek işlerden büyük kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

CEYLAN: Rüyada siyah gözlü bir ceylan görmek, hiç ummadığınız bir kimseyle tanışarak evleneceğinize ve mutluğa işarettir.

Ceylan avladığınızı görmek mesut günlerin sonuna geldiğinize,

Ceylan eti yediğinizi görmek, üzüntü geçen hayatınızın daha süreceğine,

Canlı olarak bir ceylanı avladığınızı görmek güzel bir kimseyle evleneceğinize ancak bu birleşmeden umduğunuz saadeti asla bulamayacağınıza işaret eder.

CEZA: Rüyada hükümet memurları tarafından bir cezaya çarptırıldığınızı görmek, işlerinizin en sonunda yoluna koymak imkanına kavuşacağınıza işarettir.

CIMBIZ: Rüyada cımbızla vücudunuzdan kıl çektiğiniz görmek, ufak bir zarara uğrayacağınıza veya bir yakınınızın iğneli sözlerine muhatap olacağınıza işarettir.

CIRCIR BÖCEĞİ : Rüyada cırcır böceği görmek kıymetli vaktinizi boş işlerle harcadığınıza işarettir.

CIVATA: Rüyada cıvata görmek, işlerinizi daha sıkı tutmanız ve tutumlu olmanız gerektiğine işarettir.

CIVILTI: Rüyada kuş cıvıltısı işitmek, bahtınızın açılarak dünya evine gireceğinize ve mutluluğunuza işarettir.

CİBİNLİK: Rüyanızda cibinlik görmek hayatınızın güven altında olduğuna düşmanlarınızın şerrinden kurtulacağınıza işarettir.

CİĞER: Rüyada ciğer kavurduğunuzu görmek hayırlı evlat sahibi olacağınıza işarettir.
CÜZDAN: Rüyada boş bir cüzdan görmek, hayallerinizin gerçekleşmeyeceğine dolu cüzdan görmek ise istikbalinizin ferah olacağına, geçireceğiniz bir hastalıktan dolayı uzun bir tedavi yaşayacağınıza işarettir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...